مقالات

رنگ مو سه بعدی تزول

رنگ موی 3 بعدی

رنگ مو سه بعدی:

رنگ مو سه بعدی جدیدترین محصول برند تزول است. این رنگ مو بسیار فانتزی و جذاب است. با این محصول شما می­توانید دریایی از طیف­های رنگی را روی سرتان امتحان کنید. این رنگ مو را حداقل یکبار امتحان کنید و از تماشای آن لذت ببرید.

معرفی رنگ مو سه بعدی تزول:

با استفاده از محصولات بی کیفیت و شیمیایی بزرگترین ضربه را به موهایتان میزنید. این آسیبها توسط انواع رنگ موها، اکسیدانها، پودرهای دکلره بی کیفیت و … شکل میگیرد. دو برند ژولی و تزول محصولات بسیار با کیفیتی عرضه میکنند. که قابل رقابت با بهترین برندهای جهانی هستند.

این دو برند به شما اطمینان میدهند که همیشه کیفیت را حفظ خواهند کرد. با استفاده از محصولات این دو برند کمترین آسیبی به پوست و مویتان وارد نمیشود. یکی از محصولات جالب توجه تزول رنگ مو سه بعدی است. این رنگ بدون آمونیاک است و عصاره ی انار دارد.

رنگ موی 3 بعدی

رنگ 3 بعدی تزول

مواد تشکیل دهنده رنگ موی سه بعدی:

آمونیاکی که در رنگ مو وجود دارد، بیشترین ضرر را به مو میرساند.
معمولاً رنگ مو بدون آمونیاک بسیار گران است. اما این محصول علاوه بر کیفیت بسیار بالا، فاقد آمونیاک است. و قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

پس از استفاده از رنگ مو سه بعدی تزول تا مدتها تغییر رنگی در مو دیده نمیشود. این در حالی است که بسیاری از رنگهایی که استفاده می‌کنیم. به دلیل کیفیت پایین پس از مدت اندکی پس از چند بار شستشو تغییر رنگ میدهند.

اما این رنگها تا زمانی که رنگ دیگری روی موها قرار نگیرد، ثابت اند. استفاده از این رنگها باعث شفافیت و مقاومت مو میشود. و موها را در مقابل اشعه فرا بنفش و نور خورشید حفظ میکند.

رنگ مو سه بعدی دارای چند طیف رنگ است. که باعث میشود موهای شما مثل یک بوم نقاشی زیبا و جذاب بنظر برسد.

استفاده حداقل یکبار از رنگ موی سه بعدی توصیه می شود. این رنگها، رنگهای معمولاً بهاری و تابستانی اند. و دراین فصل ها بسیار زیبا به نظر میرسند.

این رنگ­ها در هشت طیف رنگی به فروش میرسد. که هر کدام ترکیبی از رنگهای مختلف است و با یکدیگر متفاوت اند.

رنگ مو تزول و ژولی هیچ ضرری به مو نمی رسانند. و باعث ترمیم و تقویت مو، جلوگیری از ریزش مو و شفافیت مو می­شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *